Dla mężczyzn

SKIN PERFECT dla Panów - Vademecum zadbanego mężczyzny

Nie trzeba być kobietą, aby wiedzieć, że wygląd ma znaczenie. Współcześni mężczyźni coraz częściej zdają sobie sprawę, że ich aparycja wpływa na sukces zawodowy i osobisty. Wszystkich mężczyzn sukcesu zapraszamy zatem do SKIN PERFECT na zabiegi, dzięki którym będą wyglądać bardziej atrakcyjnie i wcale nie mniej męsko.

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dlatego są rzeczy, na które mężczyzna z klasą musi znaleźć czas. Wypielęgnowana twarz, zadbane dłonie i paznokcie czy dobrze ułożona fryzura stanowią zasadniczą część wyglądu. Zabiegi pielęgnacyjne nowej generacji dostosowane są do dynamicznego tempa życia współczesnego mężczyzny. Szybkie i skuteczne zapewnią Ci chwilę relaksu, długotrwały efekt i dobre samopoczucie.

Twarz

Niektórzy panowie uważają, że pielęgnacji twarzy to zbytek zarezerwowany wyłącznie dla kobiet, niegodny prawdziwego mężczyzny. Nic bardziej mylnego! O męskości nie świadczą przecież przedwczesne zmarszczki, łuszcząca się skóra, plamy czy krosty. Problemów tych, często spowodowanych Twoim aktywnym trybem życia (pośpiech, stres, brak snu, niewłaściwa dieta, codzienne golenie) możesz się pozbyć po męsku – raz a dobrze. Oferujemy zabiegi oczyszczające, odżywcze, odmładzające, złuszczające oraz poprawiające ogólną kondycję i wygląd cery. Nasi specjaliści zdiagnozują Twoją skórę i zaproponują Ci zabiegi dostosowane do jej typu, wieku i potrzeb.

Dłonie

Silny uścisk dłoni i delikatna skóra – to połączenie doceni każda kobieta. Jednak nie tylko kobiety zwracają uwagę na męskie ręce. W wielu sytuacjach, na przykład w biznesie, zadbane dłonie i paznokcie są niejako „obowiązkiem służbowym”. Dlatego w SKIN PERFECT oferujemy Ci naturalnie wyglądający manicure oraz szeroki wybór zabiegów na dłonie, rozjaśniających i odmładzających skórę. Polecamy również pedicure i zabiegi na stopy, które zapewnią im nie tylko lepszy wygląd, ale także wspaniały relaks i regenerację.

Sylwetka

Zgrabna, sprężysta sylwetka to więcej niż tylko moda - to konieczność zdrowotna i… ekonomiczna. Im lepiej wyglądasz tym przychylniejszym okiem patrzą na Ciebie pracodawcy, klienci i oczywiście kobiety. Doskonałym uzupełnieniem treningu na siłowni będą masaże. Mają one zbawienny wpływ nie tylko na ciało, ale i na duszę. Wspaniale odprężają, uspokajają, dodają energii. Pomagają opóźniać procesy starzenia skóry oraz utrzymać elastyczność i sprężystość mięśni..