Makijaż profesjonalny

  

Makijaż

Makijaż ma na celu uwydatnienie piękna, atutów urody i retusz niedoskonałości. Makijaż ma sprawić, że każda z Was poczuje się wyjątkowa. Aby być piękną pod każdym względem należy przede wszystkim pozostawać w harmonii osobowości z urodą. Pomogę wszystkim zainteresowanym w stworzeniu ich indywidualnego wizerunku, dopasowanego do aktualnej pozycji zawodowej, stylu życia, typu urody. Wiem jak świadomie dobierać kolory, ubrania, zwracać uwagę na detale i dokonywać właściwych wyborów. Udowodnię Ci, jak wielki wpływ na odbiór Twojej osoby ma to, jak mówisz, zachowujesz się i wyglądasz. Pokażę Ci jaka magia kryje się w makijażu. W czasach ogromnej konkurencji oraz mody na piękno warto poznać sztukę kreowania własnego wizerunku. Oferuję Państwu swoją wiedzę, wieloletnie doświadczenie, dobry gust oraz profesjonalnie wyposażony kufer wizażystki.

Makijaż ślubny

W tym jedynym, tak wyjątkowym dniu dniu Waszego ślubu zrobię wszystko,co w mojej mocy, abyście oboje poczuli się doskonale piękni. W tym dniu każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo. Suknia ślubna i odpowiednie uczesanie nie wystarczy, aby podkreślić urodę panny młodej. Makijaż ślubny może naprawdę wiele zdziałać. Profesjonalny makijaż potrafi ukryć oznaki zmęczenia oraz sprawi, że w dniu swojego ślubu będziesz czuła się piękna, taki makijaż gwarantuje idealny wygląd przez cały dzień, a odpowiednio dobrane kosmetyki zapewnią Ci komfort idealnej skóry przez wiele godzin. Twój wygląd w tym dniu zapamiętają wszyscy, zostanie uwieczniony na wielu zdjęciach i filmach, dlatego tak ważne jest perfekcyjne wykonanie makijażu ślubnego.

MAKIJAŻ PROFESJONALNY

Makijaż dzienny / biznesowy

Pokaż cennik

Makijaż wieczorowy / ślubny

Makijaż dla mężczyzn (ślubny)

Pokaż cennik

 

 

Cena makijażu wieczorowego różni się w zależności od rodzaju doczepianych rzęs( kępki, rzęsy na pasku) , ich ilości itp.

 

Galeria