Manicure / Pedicure

MANICURE

Piękne dłonie i paznokcie to nie przypadek, są wizytówką każdej kobiety i jednym z najbardziej widocznych atrybutów urody. Wygląd dłoni jest jak otwarta księga, która dostarcza informacji o naszym temperamencie, osobowości i stylu życia.
Skóra rąk charakteryzuje się szczególną delikatnością, ponieważ nie posiada tkanki tłuszczowej, dlatego też mając codzienny kontakt z czynnikami zewnętrznymi podlega nadmiernemu wysuszeniu i czyni ręce szorstkimi. Często starzeje się w bardziej widoczny sposób niż twarz i ciało.
Kobiety marzą o pięknych dłoniach, długich i zdrowych paznokciach, które są zwierciadłem stanu zdrowia organizmu, lecz ich wygląd jest często uwarunkowany genetycznie.
Możemy poprawiać ich kondycję zdrową dietą, preparatami - witaminami jak również przeróżnymi zabiegami pielęgnacyjnymi, jednak nic nie zastąpi prawidłowo wykonanego manicure, który nada naszym dłoniom elegancji i smukłości.
 
Manicure biologiczny
Polega na usunięciu skórek za pomocą specjalnych preparatów oraz patyczka, bez wycinania ich cążkami, opiłowaniu paznokci (ewentualnie skróceniu ich) i wmasowaniu odżywczego kremu w skórę dłoni. Manicure można zakończyć malowaniem paznokci.
Manicure biologiczny stosowany jest przy zadbanych dłoniach, z małą ilością zarastających skórek.
Manicure tradycyjny
Polega na opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci po skróceniu ich. Skórki usuwane są za pomocą cążek, a płytka pielęgnowana jest odżywkami. Manicure zakończamy malowaniem paznokci
 
Manicure hybrydowy – metoda na piękne paznokcie przez długi czas.
   Wszystkie kobiety przywiązują dużą wagę do wyglądu swoich dłoni i paznokci. Trudno jednak zagwarantować długotrwałe efekty po zwykłym malowaniu paznokci lakierem, który często już po myciu naczyń odpryskuje i odchodzi od płytki paznokciowej. Paznokcie lśniące, mocne, atrakcyjne wizualnie i na długo zachowujące efekty zabiegu gwarantuje manicure hybrydowy.
  Czym charakteryzuje się manicure hybrydowy?
   Manicure hybrydowy różni się od zwykłych lakierów do malowania paznokci. Stanowi połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru.
   Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni.
   Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure. Hybrydowe paznokcie to doskonałe rozwiązanie na urlopy i wyjazdy służbowe. Ponadto, manicure hybrydowy  nie niszczy płytki paznokciowej, jak np. tipsy. Jest odporny na działanie zmywacza do paznokci, a jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.
   
   Kobiety decydujące się na paznokcie hybrydowe mają o  nich jak najlepsze zdanie. Przede wszystkim są zaskoczone i zachwycone jego długotrwałym utrzymywaniem się na płytce paznokci, bez wywierania jakiejkolwiek dla nich szkody. Popularnością wśród kobiet cieszy się tak manicure, jak i pedicure hybrydowy. Paznokcie mogą być pomalowane na wiele kolorów, ponieważ na rynku kosmetycznym dostępna jest szeroka gama lakierów hybrydowych.
 
   Wśród zalet manicure hybrydowego należy wymienić również tzw. „efekt mokrego paznokcia”. Świeżo pomalowane paznokcie zachwycają nie tylko intensywnym kolorem, ale również niepowtarzalnym blaskiem. Lakier hybrydowy gwarantuje, że blask ten będzie się utrzymywał pomimo upływu czasu.
   Sam zabieg rozpoczyna się standardowo od przycinania skórek, piłowania i polerowania paznokci. Następny etap zabiegu to nakładanie kolejno lakierów: bazy, koloru i utrwalacza. Wybór kolorów lakierów do manicure hybrydowego jest naprawdę szeroki, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Ważnym etapem zabiegu jest utrwalanie kolejnych części składowych lakieru. W tym celu kosmetyczka wykorzystuje promieniowanie UV emitowane przez specjalną lampę.
 Dla kogo manicure hybrydowy?
   Manicure hybrydowy jest doskonałym rozwiązaniem dla tych kobiet, które nie mają czasu na regularne dbanie o stan swoich paznokci. Tempo życia jest ogromne, więc często okazuje się, że brakuje czasu na systematyczne obcinanie skórek i malowanie paznokci.

Oferta pielęgnacji dłoni SKIN PERFECT:

  • manicure biologiczny
  • NOWOŚĆ !!! - MANICURE JAPOŃSKI
  • manicure tradycyjny
  • manicure + hybrydy

Pokaż cennik


 

 

 

Pedicure

Zdrowe, wypielęgnowane stopy są ważnym elementem urody oraz podstawą dobrego samopoczucia. Delikatna, gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i lekkości. Dlatego warto otoczyć stopy szczególną troską i wykonać profesjonalny pedicure, który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale również leczniczym.
Podstawową częścią pedicure jest usunięcie zrogowaciałego naskórka ze spodu stóp, likwidacja odcisków, modzeli oraz prawidłowe ukształtowanie paznokcia.
 

Człowiek w ciągu całego życia prawie trzykrotnie obchodzi Ziemię. Jak radzą sobie z tym nasze stopy i dlaczego czasami na nie narzekamy? Na co dzień traktujemy je czysto użytkowo, gdyż spełniają podstawową funkcję, jaką jest poruszanie się.
Poświęćmy im zatem trochę więcej uwagi, bo bardzo ciężko pracują, zarówno podczas każdego kroku, jak i wtedy, gdy stoimy. I nie lekceważmy żadnych objawów.

 

Pokaż cennik